نیروی انتظامی با مظاهر علنی فساد در جامعه برخورد کند
نیروی انتظامی با مظاهر علنی فساد در جامعه برخورد کند
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه تحقق شعار تولید، پشتیبانی و مانع‌زدایی‌ها در بستر امنیت و فضایی امن در جامعه امکانپذیر است، گفت: نیروی انتظامی با مظاهر علنی فساد در جامعه برخورد کند.
آیت الله محمدباقر محمدی لائینی امروز در دیدار با فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه تحقق شعار تولید، پشتیبانی و مانع زدایی‌ها در بستر امنیت و فضایی امن در جامعه امکان پذیر است، اظهار داشت: نیروی انتظامی توانسته با برخورد قاطع با مخلان امنیت؛ اقتدار خود را به منصه ظهور برساند.
وی افزود: تحقق شعار تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها در بستر امنیت و فضایی امن در جامعه امکان پذیر است. برقراری و حفظ امنیت عیدی بزرگ نیروی انتظامی برای مردم شریف و میهمانان استان است.

بیشتر بخوانید:

فضای مجازی بسیاری از مفاسد را از بین برده است

انهدام بزرگترین باند قمار ۲ هزار میلیارد تومانی در کشور

 

نماینده ولی فقیه در مازندران، افزود: در تعطیلات نوروزی که برای همه عید است، برای کارکنان ناجا زحمت افزایی بوده و نیروی انتظامی در این عرصه مصداق شمعی است که خود می سوزد تا خانه ای را روشن کند.
لائینی، تصریح کرد: این ایثارگری‌ها، حضور در جاده‌ها، خیابان‌ها و تفرجگاه‌ها و کوچه و بازار توسط افراد نیروی انتظامی علیرغم اینکه بعضاً با برخوردهای نامناسب مواجه هستند؛ جای قدردانی دارد.
وی، خاطرنشان کرد: برخوردهای مناسب کارکنان ناجا ؛ نشانه گذشت و فداکاری شماست و در ایام عید امسال که با شرایط کرونایی مواجه هستیم و منع تردد هم ابلاغ نشد ؛ با افزایش تردد ها مواجه بودیم و این امر زحمات شما را به نسبت سنوات گذشته بیشتر کرد.
امام جمعه شهرستان ساری با بیان اینکه نیروی ایمان در کارکنان نیروی انتظامی تقویت شده است، گفت: مدیریت فرمانده هوشیار و کارکنانی با انگیزه، تلفیقی را ایجاد کرد که برآیند آن حفظ فضای امن برای افراد بومی و میهمانان در اقصی نقاط استان است.
وی با تاکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مقابله با بیماری کرونا از سوی مردم با قدردانی همه جانبه از کارکنان ناجا، گفت: مردم قدر زحمات خادمان خود را می‌دانند و همواره در تامین و برقراری نظم و امنیت همدل و همراه با آنان هستند.
فرمانده انتظامی مازندران نیز گفت: در این ایام ترافیک بالایی را در استان شاهد بودیم و علیرغم عدم تخصیص نیروهای کمکی به استان به دلیل شرایط کرونا، خوشبختانه با تلاش و جدیت نیروهای موجود و استفاده از تمام ظرفیت‌ها، امنیت مطلوبی برای شهروندان و مسافران این استان فراهم شده است.
سردار میرزایی برخورد قاطعانه پلیس با مظاهر علنی فساد و سایر ناهنجاری‌های اجتماعی را از دیگر اقدامات پلیس در این ایام برشمرد و گفت: در در یک هفته گذشته با تلاش و جدیت کارکنان بیش از ۳۵۰ کیلو انواع مواد مخدر کشف شد.
وی با اشاره به اقدامات مناسب و قابل توجه پلیس در پیشگیری از سرقت ادامه داد: با استفاده از ظرفیت‌های نیروی مقاومت بسیج و سپاه در استان مازندران در پی هم افزایی‌های که انجام شد، امنیت قابل قبولی را در استان شاهد هستیم.