مشخص شدن سکاندار هیئت کشتی مازندران
مشخص شدن سکاندار هیئت کشتی مازندران
عسکری محمدیان به عنوان رئیس جدید هیئت کشتی استان مازندران انتخاب شد.
 به گزارش قائمشهر نیوز :مجمع هیئت کشتی استان مازندران برای انتخاب رئیس جدید هیئت کشتی این استان، امروز در اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران در ساری تشکیل شد.
در این مجمع که با حضور جلال عسکری دبیر فدراسیون کشتی ، حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و اعضای مجمع برگزار شد مقرر بود از بین ۱۱ نامزد، یک نفر به عنوان رئیس هیئت کشتی استان مازندران انتخاب شود که دو نامزد از شرکت در مجمع انصراف دادند و در انتخابات شرکت نکردند.
مجتبی ابراهیمی، محسن بابایی، حبیب‌الله جعفری، عمران زارعی، نقی کلانتری، مرتضی قربانی، بهنام طیبی، سیدجواد هاشمیان، عسکری محمدیان، حمید محمدنژاد و فرامرز نقیبی ۱۱ نفری بودند که اواخر اسفند و در پایان ریاست چهار ساله اصغر ثمربخش، برای حضور در انتخابات هیئت کشتی مازندران نامزد شدند و همه نیز با تایید صلاحیت از سوی مراجع ذی ربط، اجازه حضور در انتخابات را پیدا کردند.
انتخابات مجمع
سپس رای گیری برای انتخاب رییس هیات کشتی مازندران برگزار شد.
در دور نخست، حمید محمدنژاد ۸ رای، عسکری محمدیان ۷ رای و مرتضی قربانی ۲ رای کسب کردند و انتخابات به دور دوم کشیده شد.
در دور دوم، رقابت بین محمدنژاد و محمدیان بود که در نهایت عسکری محمدیان ۹ رای کسب کرد و به مدت ۴ سال سکان هدایت هیئت کشتی استان مازندران را به دست گرفت و حمید محمدنژاد ۸ رای به دست آورد.
عسکری محمدیان نایب قهرمان کشتی آزاد المپیک‌های ۱۹۸۸ سئول و ۱۹۹۲ بارسلونا و دارای چندین نشان رنگارنگ از رقابت‌های جهانی و آسیایی است.
استان مازندران که مهد کشتی کشور شناخته می شود دارای قهرمانان زیادی در سنین مختلف است که همه ساله در رقابتهای مختلف داخلی و خارجی می درخشند و عناوین مختلف کسب می کنند  و ما امیدواریم در این دوره با برنامه ریزی صحیح، موفق شویم از همه توانمندی موجود بهترین استفاده را ببریم و جون همیشه پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی را به اهتزاز در بیاوریم.