مسیر دسترسی به دهستان موگویی دچار خسارات فراوان شد
مسیر دسترسی به دهستان موگویی دچار خسارات فراوان شد
چهارمحال و بختیاری مدیرکل مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری گفت: مسیر دسترسی به دهستان موگویی دچار خسارات فراوانی شده است و تردد به کندی انجام می‌شود، همچنین راه ارتباطی ۱۵ روستای بخش بازفت نیز دچار خسارت شده است و تردد امکانپذیر نیست.

به گزارش پایگاه خبری قائم شهر نیوز،مرتضی زمانپور  از بارش ۱۹۰ میلی‌متری باران در شهرستان کوهرنگ خبر داد و اظهار کرد: بارش باران خسارات فراوانی را به زیرساخت‌ها، مزارع کشاورزی، خانه‌های روستای، پل‌ها و محورهای مواصلاتی وارد کرده است.

مدیرکل مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری ادامه داد: مسیر دسترسی به دهستان موگویی دچار خسارات فراوانی شده است و تردد به کندی انجام می‌شود، همچنین راه ارتباطی ۱۵ روستای بخش بازفت نیز دچار خسارت شده است و تردد امکانپذیر نیست.

وی با بیان اینکه ۱۲ خانوار در چمن‌گلی در پی طغیان رودخانه در محاصره آب قرار گرفتند، خاطرنشان کرد: با همکاری نیروهای امدادی آب تخلیه و با فرونشست آب مشکل تا حدودی مرتفع شد.

زمانپور با بیان اینکه سامانه بارشی عصر امروز چهارمحال و بختیاری را ترک می‌کند، عنوان کرد: در حال حاضر بارش برف در گردنه چری و شاه‌منصوری ادامه دارد.

  • منبع خبر : ایسنا