قالیباف: مردم از ما توقع کار صادقانه دارند/حوزه مسکن دغدغه جدی است
قالیباف: مردم از ما توقع کار صادقانه دارند/حوزه مسکن دغدغه جدی است
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز حوزه مسکن دغدغه جدی مردم است، لذا وظیفه همه ما به‌عنوان خدمتگزاران مردم این است که دغدغه اول و آخر ما در این مقطع باید توجه به اقتصاد و معیشت مردم باشد.

به گزارش قائمشهر نیوز :پیش از ظهر امروز (یکشنبه، ۸ تیر ۹۹) در آیین بهره‌برداری از بزرگترین مرکز داده منطقه غرب و شمال‌غرب کشور، گفت: امروز حوزه مسکن دغدغه جدی مردم است، لذا وظیفه همه ما به‌عنوان خدمتگزاران مردم این است که دغدغه اول و آخر ما در این مقطع باید توجه به اقتصاد و معیشت مردم باشد.

وی با بیان اینکه مردم اختلاف و دعوای حیدری و نعمتی را قبول نمی‌کنند، اظهار داشت: مردم از ما توقع کار صادقانه دارند، مردم ما قانع هستند، در همین حد که این امنیت روانی باشد که ما داریم تلاش می‌کنیم و در زندگی‌شان آن را لمس کنند،؛ ممنون مدیران خواهند بود، در غیر این‌صورت از ما راضی نخواهند بود.

رئیس مجلس ادامه داد: امروز مجموعه‌ای دارد‌ افتتاح می‌شود که می‌تواند در کمترین زمان ممکن با بیشترین تأثیرگذاری با شفافیت، عدالت و با اقتصادی‌ترین روش مسائل و نابسامانی‌های اقتصادی کشور را حل‌وفصل کنیم.

قالیباف تأکید کرد: اقتصاد دیجیتالی فرصت بزرگی است که بتوانیم عقب‌‌ماندگی‌های گذشته را جبران کنیم؛ مجلس یازدهم مسیرش این است و در این راه به همه در بخش‌های خصوصی و دولتی و شرکت‌های بزرگ و کوچک کمک می‌کنیم.

  • منبع خبر : تسنیم