طرح آبرسانی به ۲۰۰ خانوار روستایی بهشهر انجام شد
طرح آبرسانی به ۲۰۰ خانوار روستایی بهشهر انجام شد
همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع)، طرح آبرسانی به روستاهای بخش یانه سر شهرستان بهشهر توسط قرارگاه جهادی علمدار افتتاح می‌شود.
مسئول قرارگاه جهادی علمدار گفت: این گروه جهادی در نوروز ۱۴۰۰ در کنار اهالی روستاهای پچت و شیخ محله از توابع بخش یانه سر بهشهر که در تولید گندم، جو و محصولات دامی در منطقه پیشتاز هستند، حضور یافت و تلاش کرد تا با مشارکت اهالی آن مشکل آب شرب این روستاها را برطرف کند.
مهدی غلامی بیان کرد: آب آشامیدنی این روستاها بسیار آلوده، گل آلود و به رنگ تیره است. به ویژه بعد از هر بارندگی، آلودگی آن شدت می یابد و در طول ۱۰ سال گذشته موجب بروز و اپیدمی بیماری‌های مختلفی از قبیل بیماری گوارشی در میان روستاییان شده است. 
وی ادامه داد: این طرح به طول سه کیلومتر بوده و با افتتاح آن در روز میلاد امام حسن مجتبی (ع) حدود ۲۰۰ خانوار از آب شرب سالم بهره مند خواهند شد.
غلامی گفت: طرح ویزیت رایگان و توزیع دارو در میان اهالی روستا و برگزاری جشن نیمه شعبان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از دیگر برنامه‌های قرارگاه جهادی علمدار در ایام نوروز امسال در این روستاها بوده است.
وی افزود: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، توزیع بسته‌های معیشتی را درمیان خانواده‌های نیازمند خواهیم داشت و مرمت دو خانه محروم در شهرستان‌های قائم‌شهر و بهشهر که متعلق به خانواده‌های بی سرپرست بوده را در دستور کار داریم.