ساخت خانه کاراته مطالبه ۱۶۰۰۰ ورزشکار مازندرانی است
ساخت خانه کاراته مطالبه ۱۶۰۰۰ ورزشکار مازندرانی است
رئیس هیئت کاراته مازندران ساخت خانه کاراته را از مهمترین نیازها و مطالبه ۱۶ هزار ورزشکار این رشته ورزشی بیان کرد.

حسن رجبی عصر شنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه هیئت کاراته استان در سال ۹۸ هیئت برتر استان و کشور شده است، افزود: همچنین سال گذشته شهید محمد یزدانی به عنوان شهید شاخص ورزشکار معرفی شده است و در این راستا یک میدان به نام این شهید نامگذاری شده است.

وی با عنوان اینکه تقدیم مدال قهرمانان ورزشی به شهدا و خانواده‌های معظم شهدا از جمله برنامه‌های فرهنگی است، اظهار داشت: یکی از قهرمانان استان مدال قهرمانی جهان را به شهدای گمنام و خوشنام هفت تپه تقدیم کرده است.

وی گفت: در سال ۹۸ در بخش مردم مقام دوم در زمینه مسابقات انتخابی تیم ملی را کسب کردیم و در بخش بانوان نیز رتبه اول کشور را به دست آوردیم.

رجبی میزبانی تیم ملی بزرگسالان را از دیگر برنامه‌های اجرا شده بیان کرد و گفت: انجام مسابقات ساحلی کاراته در سبک‌های کنترلی و غیرکنترلی در ساحل فریدونکنار نیز از دیگر برنامه‌ها بوده است و برپایی آن به صورت بین المللی جزو برنامه است.

رئیس هیئت کاراته مازندران با اظهار اینکه یکی از بانوان کاراته کا سهمیه المپیک کسب کرده است، گفت: ورزش بانوان نیز دارای پیشرفت‌ها و دستاوردهای خوبی بوده است.

رجبی میزبانی تیم جوانان و امید در شهرستان جویبار و نور، مسابقات کارته وان با حضور هزار نفر مردان در بابلسر و ۱۸۰۰ نفر بانوان در قائمشهر را از دیگر برنامه‌ها بیان کرد و گفت: ۱۲ یادواره شهدای ورزشکار در استان برپا شده است.

وی توزیع اقلام و امکانات بین سیلزدگان سیمرغ و گلستان، انجام دو مرحله کمک مومنانه را از اقدامات بیان کرد و گفت: ۱۶ هزار ورزشکار سازمان یافته کاراته در استان فعالیت دارند.

رجبی پیگیری برای ساخت خانه کاراته را از مهمترین مطالبات برشمرد.