تابلوی افتخار سیف‌پور، توکلی و رضایی بر سردر منزل آنها نصب شد
تابلوی افتخار سیف‌پور، توکلی و رضایی بر سردر منزل آنها نصب شد
با حضور جمعی از پیشکسوتان و قهرمانان استان مازندران تابلوی افتخار محمدابراهیم سیف‌پور، حسین توکلی و قاسم رضایی بر سردرمنزل آنها نصب شد.

به گزارش قائمشهر نیوز :بر اساس اعلام روابط عمومی کمیته ملی المپیک، بنا بر دستور رییس کمیته ملی المپیک و در راستای ارج نهادن به مقام شامخ المپین‌های افتخار آفرین ایران مراسم نصب تابلوی افتخار ۶ تن از المپین‌های ورزش کشورمان با حضور نمایندگان کمیته ملی المپیک و مسئولین ورزشی و کشوری استان در شهر‌های مختلف مازندران بر سردر منزل آنها نصب می‌شود.

در همین راستا صبح امروز با حضور بهداد سلیمی مشاور رئیس کمیته ملی المپیک و مسئول امور المپین ها، محمود عبدالهی مدیر روابط عمومی کمیته، شاملی معاون قهرمانی اداره کل استان، امام جمعه و جمعی از مسئولین و نمایندگان فرمانداری، هیات‌های کشتی و وزنه برداری، پیشکسوتان، قهرمانان و نمایندگان ورزش و جوانان با حضور در شهرستان‌های نوشهر، محمود آباد و آمل بترتیب در منزل محمد ابراهیم سیف پور دارنده مدال برنز کشتی المپیک ۱۹۶۰ رم، حسین توکلی دارنده مدال طلای وزنه برداری المپیک ۲۰۰۰ سیدنی و قاسم رضایی دارنده مدال طلای کشتی در المپیک ۲۰۱۲ لندن و برنز ۲۰۱۶ ریو پلاک افتخار و معرفی این عزیزان بر سر در منزل آنها نصب و با اهدا لوح و هدایایی از زحمات ارزنده آن‌ها در به اهتزاز در آمدن پرچم مقدس کشورمان تجلیل بعمل آمد.

همچنین در ادامه تا عصر امروز در شهر های قائم شهر و جویبار تابلوی افتخار بهداد سلیمی،کمیل قاسمی و حسن یزدانی نیز بر سر در منزل آنها نصب خواهد شد.

گفتنی است: پیش از این با حضور نمایندگان کمیته ملی المپیک تابلوی افتخار علی میرزایی، عسکری محمدیان، امام علی حبیبی، محمد مهدی یعقوبی و ابراهیم جوادی بر سر در منزل آنها در شهر های مختلف کشور نصب شده بود.