بررسی اعتبارنامه های منتخبان مجلس یازدهم درصحن علنی مجلس
بررسی اعتبارنامه های منتخبان مجلس یازدهم درصحن علنی مجلس
اعتبارنامه های منتخبان مجلس یازدهم، در صحن علنی مجلس بررسی می شود.

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران گفت: اعتبار نامه های منتخبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، پس از تایید هیئت های نظارت و اجرایی هر حوزه انتخابیه به منتخبان اعطا می‌شود.
محمدی افزود: اعتبار نامه های منتخبان هر حوزه در جلسه آغاز به کار مجلس جدید در صحن علنی مورد بررسی قرار می‌گیرد و پس از تصویب به نمایندگان اعطا می‌شود.
بر این اساس؛ اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم حوزه های انتخابیه قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی امروز به آنها تحویل شد.
دراین آئین که با حضور فرمانداران پنج شهرستان این حوزه انتخابیه و مسئولان هئیت های نظارت و اجرایی ، بازرسی و معتمدان یازدهمین دوره انتخابات این حوزه، در محل فرمانداری قائم شهر بر گزار شد ، اعتبارنامه آقایان کیوان مرادیان و کمال علیپور منتخبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی این حوزه اعطا شد .

نماینده مردم‌مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم‌شهر، نمایندگی در مجلس را یک فرصت ویژه دانست که مردم با آراء خود امکان تغییر و تحول و پیشرفت و خدمتگزاری را برای نماینده گان ومنتخبشان فراهم می کنند.
آیت الله‌معلمی افزود: معنا و منظور این نکته مهم که مجلس در نظام جمهوری اسلامی در راس امور است را کمک بموقع نمایندگان ازدولت وتقویت ، نظارت و کنترل بموقع در اصلاح وبهبود اوضاع جامعه عنوان کرد.
آیت الله معلمی ، مهمترین پیام مردم در انتخابات مجلس یازدهم راتغییر شرایط موجود ، ایجاد تحول و بهبود اوضاع جامعه و تحقق مطالبات به حق مردم دانست.

 

بیشتر بخوانید :

  • نویسنده : نویسنده