الهامی: مقابل استقلال برای اعاده شخصیت نساجی بازی می‌کنیم
الهامی: مقابل استقلال برای اعاده شخصیت نساجی بازی می‌کنیم
سرمربی نساجی گفت: فردا مقابل استقلال برای جدول بازی نمی‌کنیم و هدف ما ارائه یک بازی با کیفیت برای اعاده شخصیت و جایگاه نساجی است.
سرمربی نساجی گفت:  مقابل استقلال برای جدول بازی نمی‌کنیم و هدف ما ارائه یک بازی با کیفیت برای اعاده شخصیت و جایگاه نساجی است.
ساکت الهامی در نشست خبری پیش از بازی نساجی و استقلال اظهار کرد: دو تیم در وضعیت و شرایط خوبی قرار دارند و در دور برگشت رقابت‌ها از نظر عملکرد و کسب امتیاز نزدیک به هم عمل کردند. فکر می‌کنم شرایط کیفی دو تیم باعث می‌شود که بازی سخت و تاکتیکی از طرف هر دو تیم شاهد باشیم.
وی افزود: حریف ما تیم قابل احترام و پرافتخارترین تیم ایران در آسیاست که روال خوبی را در هفته‌های اخیر طی کرده و توانست به جایگاه اصلی که مورد انتظار هواداران این تیم است برسد.
سرمربی نساجی خاطرنشان کرد: هم ما و هم استقلال به این سه امتیاز برای استمرار روند خوبی که داشتیم نیاز داریم و برد برای هر دو تیم از این نظر اهمیت خاصی دارد. امیدوارم در پایان دیدار هر تیمی که شایسته پیروزی است سه امتیاز مسابقه را کسب کند.
الهامی ضمن قدردانی از همه اعضای تیم نساجی بابت عملکرد موفق در ۱۱ هفته اخیر گفت: از روز نخست که وارد نساجی شدم تأکید کردم هدف ما تقویت همدلی و انسجام تیم است. برای دیدار فردا نیز اولویت ما حفظ همین همدلی و اتحاد تیمی در زمین است تا بتوانیم به سه امتیاز بازی دست پیدا کنیم.
وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به قطعی شدن بقای نساجی در لیگ برتر آیا احتمال استفاده زا بازیکنان ذخیره در دو بازی پایانی وجود دارد، اظهار کرد: ما در نساجی بحث بازیکن اصلی و ذخیره نداریم و با هر تعداد بازیکن که عضو تیم باشند برای بردن وارد زمین می‌شویم. در همه بازی‌ها به دلایل مختلف ترکیب تیم تغییراتی داشت و ممکن است برای بازی با استقلال نیز این اتفاق بیفتد. اما با هر ترکیبی که باشد بر اساس همان اولویت‌هایی که کار در نساجی را شروع کردیم ادامه می‌دهیم.
سرمربی نساجی درباره ترکیب نساجی در فصل آینده و جذب بازیکنان در فصل نقل و انتقالات اظهار کرد: در مورد این که چه تیمی بسته می‌شود الان نمی‌توانم نظر بدهم. این موضوع به شرایط بستگی دارد. قطعا اولویت من جذب بازیکنان تیم زیر ۲۳ سال و زیر ۲۱ سال نساجی است. امیدهای نساجی امسال قهرمان لیگ برتر کشور شدند و حق‌شان این است که در مجموعه نساجی برای ادامه راه خودشان را نشان دهند.
الهامی افزود: به نظر من همه بازیکنانی که امسال با امید نساجی قهرمان لیگ برتر کشور شدند مزد و پاداش‌شان جذب شدن در تیم بزرگسالان نساجی و حضور در لیگ برتر است. مگر این که خودشان بخواهند به تیم دیگری بروند. علاوه بر این که به این بازیکنان قول دادم از توان آن‌ها استفاده کنم، معتقدم بسیار مستعد و با اراده هستند و توان بالایی دارند.
دیدار نساجی و استقلال تهران از سری مسابقات هفته بیست‌ونهم لیگ بیستم فردا همزمان با هفت مسابقه دیگر از ساعت ۲۱:۱۵ در استادیوم شهید وطنی قائمشهر با قضاوت بیژن حیدری برگزار می‌شود.
استقلال با ۵۳ امتیاز از ۲۸ بازی در رتبه سوم و نساجی با ۳۲ امتیاز از همین تعداد بازی در رتبه دوازدهم جدول قرار دارد.