ارمنستان برای قرن‌ها روابط دوستانه با ایران اهمیت قائل است
ارمنستان برای قرن‌ها روابط دوستانه با ایران اهمیت قائل است
رییس مجلس ملی جمهوری ارمنستان با صدور پیام تبریک خطاب به قالیباف گفت: ارمنستان برای قرن‌ها روابط دوستانه و صمیمانه بین دو کشور اهمیت خاصی قائل است.

به گزارش قائم شهر نیوز «آرارات میرزویان» روز دوشنبه با صدور پیام تبریکی خطاب به محمدباقر قالیباف اظهار داشت: از سوی مجلس ملی جمهوری ارمنستان و شخص خود، انتخاب حضرتعالی را به سمت مقام والا و پرمسئولیت ریاست مجلس شورای اسلامی صمیمانه تبریک می‌گویم و برای حضرتعالی در راه تحقق رسالت خود موفقیت آرزو می‌کنم.

رییس مجلس ملی جمهوری ارمنستان افزود: با تجربه فراوانی که در عرصه دفاع و امنیت جمهوری اسلامی ایران و نیز اداره تهران اندوخته‌اید مطمئناً در مقام ریاست قوه مقننه نیز به دستاوردهای چشمگیری نائل خواهید شد.

میرزویان با بیان اینکه ارمنستان برای قرن‌ها روابط دوستانه و صمیمانه موجود بین دو کشور اهمیت خاص قائل است، گفت: امروز دستور کار کلی روابط بین دو کشور، در برگیرنده تماس‌های وسیع فرهنگی، روابط بین ادیان و همکاری‌های اقتصادی می‌باشد.

وی خاطرنشان کرد: معتقدم که در مدت ریاست حضرتعالی همکاری‌های بین‌المجالس ارمنستان و ایران به مسیر رو به رشد خود ادامه داده و موجب پدید آمدن شتاب جدید در همکاری‌های دو کشور در راستای مساعدت به حاکمیت‌ها و رفاه مردم ارمنستان و ملت دوست ایران خواهد شد.

  • منبع خبر : ایرنا