آغاز راهی ۴ ساله برای بودن در کنار مردم / دفتر ارتباط مردمی کمال علیپور افتتاح شد
آغاز راهی ۴ ساله برای بودن در کنار مردم / دفتر ارتباط مردمی کمال علیپور افتتاح شد
دفتر ارتباط مردمی کمال علیپور منتخب مردم شهرستان‌های قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی عصر پنجشنبه در قائم‌شهر افتتاح شد. هر چند شیوع کرونا، برگزاری مراسمات پرشور را محدود کرده است ، اما مردم بسیاری از اقشار مختلف سعی کردند در این مراسم حضور یابند.

 به گزارش قائمشهر نیوز :کمال علیپور که اسفند سال ۹۸ با رای مردم راهی بهارستان شده است، در صورتی راه ۴ ساله‌ی دوم خود را برای حضور موثرتر در خانه ملت آغاز کرده که در سال های ۹۱ تا ۹۵ ،‌ در مجلس دوره نهم، نمایندگی مردم را از همین حوزه انتخابیه تجربه کرده است. عملکرد موثر و پیگیری‌های جسورانه در آن سال‌ها باعث شده تا بسیاری از مردم شهرستان‌های قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی از آن دوره به عنوان یکی از بهترین دوره‌های فعالیت منتخبین خود یاد کنند.

بعد از یک دوره دوری از خانه ملت ، کمال علیپور خنکداری بار دیگر با رای مردم، بر یکی از صندلی های خانه ملت تکیه زده است .

او عصر پنجشنبه با افتتاح دفتر ارتباط مردمی خود ، رسماً تلاشش را برای ارتباط نزدیک با مردم آغاز کرد تا طی ۴ سال آینده وکیلی ایده آل در مجلس باشد.

در کنار تمام خصوصیات بارزی که علیپور دارد ، می‌توان از او به عنوان یکی از برجسته‌ترین نمایندگان ادوار مجلس در پیگیری امور عمرانی نام برد. پیگیری‌های خاص او در اجرای پروژه‌های عمرانی از او چهره ای منحصر به فرد ساخته است. اینکه برای حق مردم حوزه انتخابیه کوتاه نیایی ، همان ویژگی منحصر به فرد علیپور است.

تلاش‌ها و گام‌های کمال علیپور در مجلس نهم جهت حضور وزرا و معاونین وزرا در حوزه انتخابیه از ذهن مردم پاک نشده است. فریادهای او برای جذب اعتبارات فراموش شدنی نیست. یادمان نرفته او در مجلس نهم با هیچ مسئولی بر سر مطالبات مردم معامله نکرد.

حالا علیپور یکبار دیگر راه نمایندگی را آغاز کرده است . نماینده ای که بیش از آنکه شخصیت سیاسی داشته باشد سعی کرده است چهره ای مردمی و عمرانی از خود به نمایش بگذارد.

مطمئناً همین ویژگی‌ها باعث خواهد شد تا اتفاقات خوبی در آینده‌ی نزدیک در شهرستان‌های قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی رقم بخورد. مردم این حوزه منتظر هستند تا اتفاقات خوب نمایندگی علیپور برای‌شان بار دیگر تکرار شود.

  • منبع خبر : مازنی خبر